0% 
O nas

Informacje

Nie jesteś pewien czym różni się agencja interaktywna od Internet software house?
Nie jesteś jedyny! W dzisiejszej dynamicznej interaktywnej rzeczywistości granice pomiędzy danymi firmami i profilami działalności zacierają się. Nie będziemy zatem tłumaczyć dlaczego jesteśmy Internet Software House, a nie jesteśmy Agencją... powiemy Ci po prostu co robimy.

Profil firmy najbliższy jest funkcjonującemu w branży określeniu 'Internet Software House', bardziej skupionego wokół technologicznej części realizacji projektów aniżeli części marketingowej. Simcode świadczy usługi, pokrywające się z działalnością agencji interaktywnych jednak nie ma aspiracji do oferowania tak szerokiego wachlarza usług. Najsilniejszym atutem są kompetencje technologiczne, zatem 'core biznesem' firmy pozostaje wytwarzanie stron internetowych i aplikacji. Inne usługi mają charakter komplementarny w stosunku do usługi bazowej.

Simcode to firma, która specjalizuje się w wytwarzaniu zaawansowanych technologicznie i efektownych rozwiązań internetowych. Zajmujemy się wdrażaniem i integracją serwisów internetowych, portali, sklepów, aplikacji bazodanowych i internetowych ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań opartych o TYPO3 CMS. Od lat wyróżniamy się kreatywnym i odważnym podejściem do kodowania front endu. Wykorzystujmy w pełni możliwości jakie daje nam HTML5 i CSS3, dzięki czemu tworzymy rozwiązania, które wyróżniają się swoją innowacyjnością. Podnoszą interakcyjność przy zachowaniu wysokiego usability.

Simcode jest partnerem technologicznym wielu uznanych firm i agencji interaktywnych. W naszych działaniach koncentrujemy się na technicznych aspektach wdrożenia, nie zapominając o atrakcyjnej oprawie graficznej. Jeśli więc chcesz powierzyć nam realizację serwisu internetowego od A do Z to jesteś także w dobrym miejscu.

Zapraszamy do kontaktu