0% 
Simple!

Opis

Simple! to elastyczne szablony serwisów www, które oferujemy w kilku wersjach kolorystycznych, by każdy z Państwa mógł znaleźć coś w sam raz dla siebie. Każdą stronę, opartą o wybrany przez Państwa szablon można dowolnie rozbudowywać, dodając zakładki o wyglądzie wybranym z kilkudziesięciu propozycji zaprezentowanych w wersji demo systemu. Strony stworzone w Simple! dostosowują się do rozdzielczości ekranu na jakim są wyświetlane (RWD), dzięki czemu zarówno na urządzeniach mobilnych jak i stacjonarnych, treści dostępne na stronie są czytelne i atrakcyjne wizualnie. W standardzie są też rozwiązania dla osób niepełnosprawnych.

Wiemy jak ważnym jest to by zamieszczanie nowych treści, aktualności czy zdjęć na stronie www było intuicyjne. Dlatego też strony wykonane w oparciu o szablon Simple! posiadają jeden z popularniejszych systemów do zarządzania treścią - TYPO3 CMS. TYPO3 CMS jest systemem udostępnianym na licencji open source, rozwijanym przez grupy programistów na całym świecie co gwarantuje jego stabilność, bezpieczeństwo i bieżąca aktualizację. Z systemu TYPO3 CMS korzystają takie znane marki jak Lufthansa, Focus czy Omega.

Decydując się na stworzenie strony w naszej firmie otrzymują Państwo system TYPO3 CMS rozbudowany o autorskie moduły dedykowane Państwa potrzebom.

Simple! to nasza propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie proste a jednocześnie nowoczesne rozwiązania oraz komfort wyboru.